Житомирянин Руслан Маліновський допоміг вивести Аталанту в чвертьфінал Ліги Європи

«Аталанта» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи обіграла «Байєр» з рахунком 1:0. Першу гру бергамці виграли 3:2 та пробилися до чвертьфіналу. Житомирянин Руслан Маліновський вийшов в основі та провів на полі 65 хвилин.

Ліга Європи. 1/8 фіналу

Байєр – Аталанта 0:1 (перший матч 2:3)
Гол: Бога, 90+2

Байєр: Градецьки, Та, Тапсода, Хінкапі, Менса (Белларабі, 61), Баккер, Паласіос (Азмун, 61), Арангіс (Аларіо, 82), Демірбай (Андріх, 61), Діабі, Адлі

Аталанта: Муссо, Хатебор, Толой (Джимсіті, 10), Демірал, Паломіно, Дзаппакоста, Фройлер, де Ронн, Коопмейнерс, Маліновський (Бога, 65), Муріель (Пессіна, 79)

Бiльше новин читайте на нашому каналi в TELEGRAM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня новина Директор ФК “Полісся” Володимир Загурський долучився до лав Територіальної оборони