У Житомирі спустили воду з річки Тетерів

У Житомирі спустили воду з річки Тетерів, бо була загроза підриву греблі, а зараз, користуючись нагодою, поглиблять та почистять русло.

Про це вранці 20 березня повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Сьогодні зранку, коли об’їжджав місто, вразили на клумбах пусті пластикові пляшки, якими прикривають розсаду і квіти. У житомирян є надія, що місто буде жити далі, і буде гарним і квітучим», – сказав Сергій Сухомлин.

Також мер пояснив зниження рівня води в річці Тетерів в районі підвісного мосту в парку.

«Не лякайтеся, свого часу була загроза підриву дамби, тому ми робили скиди води. І, використовуючи цей момент, вирішили між греблями на голові Чацького і Жуйка скинути воду, тиждень-два просохне русло і ми будемо виводити техніку і робити поглиблення та очищення річки Тетерів і річки Кам’янка. Запросимо всіх бажаючих житомирян взяти участь, користуючись моментом потрібно думати і про майбутнє. Ще рік тому ми робили проєкт і ці роботи мали коштувати 18-20 мільйонів гривень, але зараз є дуже багато підприємців, які надають безкоштовну техніку, паливо. Є час, коли ворог не завдає ракетно-бомбові удари, то чому б цей час не використати для того, щоб зробити наше місто, нашу річку чистою і гарною», – сказав Сергій Сухомлин.

Мер побажав всім гарного дня та розповів почуту нещодавно приказку: «Рашисти нам не друзі, бо друзі на дорозі не валяються».

Нагадаємо, у вечірньому відеозверненні 19 березня мер Житомира дякував ЗСУ, розповідав про гуманітарну допомогу Харкову та Чернігову та заявляв, що в НАТО нас ніхто не чекає і треба довіряти президенту.

Бiльше новин читайте на нашому каналi в TELEGRAM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня новина На перехресті в Житомирі зіткнулися бус і легковик, є постраждалі
Наступна новина Відновлення дистанційного навчання у житомирських школах